Krokusvakantie 2011
Maandag 07/03/2011
Wanneer? 14u00-15u00
Waar? Polyvalente zaal, dienstencentrum, Lokerenbaan 43, 9240 Zele
Wie? 4 tot 8 jaar
Deelname? VVK: 1,5€
Aan de kassa: 2€
Bobo's Bibedi Babedi Boe Show
Spetterende en fantasierijke meespeelshow waarbij jullie zelf in de kijker komen te staan. Jullie zullen als sterretjes op het podium schitteren, als nooit tevoren. Dolle pret dus, met zang, dans, leuke spelletjes en komisch goochelen.
VRIJE INKOM, plaats voor 120 kinderen.
Dinsdag 08/03/2011
Wanneer? 13u15-17u00
Waar? We spreken om 13u15 af aan het gemeentehuis en rijden met de bus richting siniscoop in Sint- Niklaas. Rond 17u00 zijn we terug.
Wie? 4de,5de en 6de leerjaar
Deelname? 7€
De jeugddienst legt opnieuw een bus in richting de siniscoop in Sint- Niklaas. Een filmpjekijken in een grote zaal in alle comfort met een drankje en een knabbeltje in de hand. Dat is altijd leuk natuurlijk. Welke film het wordt weten we nog niet. Je kan kiezen uit twee of drie films. Op de bus krijg je een overzicht en kan je je keuze maken.
Plaatsen zijn beperkt: 50 plaatsen.
Donderdag 10/03/2011: VOLZET!!!!!!
Wanneer? Vertrek om 12.30 u, terug rond 18.00u
Waar? De bus vertrekt aan het gemeentehuis en brengt ons naar Mechelen
Wie? 4de, 5de en 6de leerjaar
Deelname? 6 EUR (inkom + busvervoer)
Een populaire activiteit van de jeugddienst is terug, een uitstap naar Technopolis! Zelf een vliegtuig aan de grond zetten, een dutje doen op een spijkerbed, midden in een zeepbel staan van of fietsen op een kabel op 5 meter hoogte?
In Technopolis, het Vlaamse doe-centrum voor wetenschap en technologie in Mechelen, kan het allemaal!
Vrijdag 11/03/2011
Wanneer? 13u30- 16u30
Waar? De bus vertrekt aan het gemeentehuis en brengt ons naar ‘t Mierennestje in Hamme
Wie? 1ste,2de en 3de leerjaar
Deelname? 5,5€
Zin om te ravotten in een grote binnenspeeltuin? Je kan springen op de minitrampoline, klimmen klauteren in het funhouse, rollebollen in het ballenbad, er in een bobsleebaan en klimmuur, je uitleven op het grote hindernispiste,… Het wordt een namiddag met veel FUN!
Plaatsen zijn beperkt: 40 plaatsen